GTA 4

Go down

GTA 4

by MiRkO on Tue Jun 26 2007, 06:45

... sold people. Perhaps here, things will be different." - ovim reima se zavrava trejler za nastavak jedne od najpopularnijih igara svih vremena. Dugo smo ekali na ovaj film i konano smo ga doekali. Prvi trajler za Grand Theft Auto IV se pojavio i moete ga pogledati klikom na ovaj link. Izlazak ove igre najavljen je za 16.oktobar 2007. godine i to u verzijama za Xbox360 i PlayStation 3. Verzija za PC se jo uvek ne pominje, ali sudei po iskustvu vezanom za prethodne delove GTA serijala, moemo da ga oekujemo na leto 2008. godine.

Izvor: [You must be registered and logged in to see this link.]
MiRkO
Veteran

Male
Broj poruka : 1428
Godina : 26
Datum upisa : 25.06.2007

Go down

Re: GTA 4

by six on Mon Apr 28 2008, 08:34

Kad sam pogledao koliko je star ovaj post i da nema nijedan odgovor, morao sam da uardim nesto hitno povodom situacije. E pa dragi predragi Mirko, cekanju je dosao kraj. Doduse ne prema tvojim najavam, ali eto GTA 4 je izasao za Playstation 3 konzolu prije 24.04.2008 godine. Licno sam odgledao nekoliko gameplay spotova i vidio sam da su svi koji su imali cast da odigraju igru odusevljeni. A sada ono najljepse, posto vec znas da sam ja kupio Playstation 3 konzolu u igraonicu, sada te obavjestavam da radim na dobavljanju iste iz Amerike (tamo je jeftinija, pokusacu licno da je narucim i kupim u Americi, tamo kosta oko 40 Eura, dok u Evropi ne moze da se nadje ispod 60 Eura) i onda ces moci da uzivas igrajuci je. PC verzija se ne nazire skoro, a po mom misljenju to bi se mogolo desiti za 5-6 mjeseci. Inace, glavni kriminalac u igrici je Srbin!
six
Sponsor
Sponsor

Broj poruka : 46
Datum upisa : 04.07.2007

Go down

by MiRkO on Mon Apr 28 2008, 09:01

six ::Kad sam pogledao koliko je star ovaj post i da nema nijedan odgovor, morao sam da uardim nesto hitno povodom situacije. E pa dragi predragi Mirko, cekanju je dosao kraj. Doduse ne prema tvojim najavam, ali eto GTA 4 je izasao za Playstation 3 konzolu prije 24.04.2008 godine. Licno sam odgledao nekoliko gameplay spotova i vidio sam da su svi koji su imali cast da odigraju igru odusevljeni. A sada ono najljepse, posto vec znas da sam ja kupio Playstation 3 konzolu u igraonicu, sada te obavjestavam da radim na dobavljanju iste iz Amerike (tamo je jeftinija, pokusacu licno da je narucim i kupim u Americi, tamo kosta oko 40 Eura, dok u Evropi ne moze da se nadje ispod 60 Eura) i onda ces moci da uzivas igrajuci je. PC verzija se ne nazire skoro, a po mom misljenju to bi se mogolo desiti za 5-6 mjeseci. Inace, glavni kriminalac u igrici je Srbin!
post se slaze sa cinom Very Happy Very Happy Very Happy
MiRkO
Veteran

Male
Broj poruka : 1428
Godina : 26
Datum upisa : 25.06.2007

Go down

by Sponsored content

Sponsored content

Go down