Milica Radic

Go down

Milica Radic

by JA...... on Wed Aug 05 2009, 04:12

Pa , ljudi zar MILICA , nije zasluzila temu ovdje.......Pisimo o ovoj nasoj mladoj pjevackoj zvijezdi!!! Very Happy Very Happy Very Happy

JA......
Tek stigao
Tek stigao

Female
Broj poruka : 5
Godina : 19
Datum upisa : 04.08.2009

http://ancinoleijeca@serbianforum.info

Go down

Re: Milica Radic

by kum on Sun Dec 06 2009, 22:46

Zadnji put sam je gledao na RTS-u. Pred punim stadionom na opte odueljenje otpjevala je himnu "Boe pravde".

kum
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 526
Godina : 44
Datum upisa : 02.09.2007

Go down

by kum on Sun Dec 06 2009, 22:47

Milica Radi do Muzike kole pree 60 kilometara
Datum: 13.05.2009 20:14
Autor: Vesna Duka

[You must be registered and logged in to see this image.]

LJUBINJE - Dvanaestogodinja Milica Radi iz Ljubinja, trenutno najpopularnija mlada pjevaka zvijezda u istonoj Hercegovini, kako bi pohaala Muziku kolu putuje u 60 kilometara udaljeno Trebinje.

Milica Radi do Muzike kole pree 60 kilometara

Ona inae ide u Osnovnu kolu "Sveti Sava" u Ljubinju, sedmi je razred i ima samo odline ocjene.
Ova vrijedna djevojica imala je brojne nastupe i pobjede, od "urevdanskog festivala" u Banjaluci, preko Beograda, Herceg Novog, do susjednog Trebinja i Nevesinja.
Poto muzike kole nema u Ljubinju, Milica i njen drug Aleksandar Boki odluili su se da peti razred osnovnog muzikog obrazovanja pohaaju u Trebinju. Oni pohaaju nastavu klavira, a oboje, prema rijeima Borke Stupar, direktorice Osnovne muzike kole, imaju izuzetan talenat za muziku, koji bi bilo teta da se ne razvija dalje.
Na nastavu, koja je organizovana tri dana u sedmici, odvoze ih i dovoze na smjenu njihovi roditelji. Milica i Aleksandar, koje smo zatekli ispred trebinjske Osnovne muzike kole, kau nam da im putovanje ne pada teko jer im je muzika na prvom mjestu.
"Radim ono to volim, odnosno volim da uim, da sviram, pjevam, putujem, a to mi omoguava znanje iz obje moje kole", istie Milica, iji je talenat sa etiri godine prepoznala nastavnica muzike iz Ljubinja Branka Kozi i ohrabrila je da prvi put uzme mikrofon na jednoj gradskoj muzikoj manifestaciji.
Nakon prvog javnog nastupa nastavnik muzike iz Trebinja Mio Brbori je, uvi Miliin glas, odmah predloio njenim roditeljima uee na festivalu "Djeca pjevaju hitove", koji je on organizovao.
"Znam da je pred ovom malenom sjajna karijera", kazao je Brbori.
Slian komentar je imao i Bobo Vuur, kompozitor i urednik Muzikog djejeg festivala u Trebinju "Zvon zvonke pjesme", na kojem se Milica nekoliko posljednjih godina plasira meu prva tri takmiara.
"Gode mi komplimenti profesora i profesionalnih muziara, a bila sam veoma ponosna kada mi je nedavno, kao pobjednici Vaskrnjeg festivala srpske narodne pjesme, koji se nekoliko godina odrava u Nevesinju, poznati frula Bora Dugi, koji je bio predsjednik irija, estitao i uputio sve rijei pohvale", pria Milica.
Ova talentovana djevojica je, takoe, zadivila sve u prepunoj sali u Nevesinju, izvodei narodnu izvornu pjesmu "Zajdi, zajdi".
O svojoj popularnosti Milica nerado govori, objanjavajui da se ona ne razlikuje od svojih vrnjaka, osim to moda posjeduje samo malo vie talenta u muzici.

Oglasna tabla puna slika

Oglasna tabla Osnovne kole "Sveti Sava" u Ljubinju prekrivena je slikama i isjecima iz novina o njihovoj najpopularnijoj uenici Milici Radi.
Na slikama je Milica s poznatim linostima, meu kojima su i Dejan Bodiroga, Bora Dugi, ali i slika sa svetenicima Srpske pravoslavne crkve.
Najdraa joj je, kae Milica, fotografija s mitropolitom Amfilohijem u Beogradu.

Izvor: Nezavisne novine

kum
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 526
Godina : 44
Datum upisa : 02.09.2007

Go down

by katabuya on Wed Dec 09 2009, 01:53

Jel to ona klinka to je pjevala himnu na posljednjem vjeitom derbiju,kad je nisu mogli zaustaviti nikako???

Admin knows best... [You must be registered and logged in to see this image.]

katabuya
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 2672
Godina : 34
Datum upisa : 25.06.2007

Go down

by Sponsored content Today at 11:20

Sponsored content