The Hunting Party

Go down

The Hunting Party

by kum on Sun Jan 10 2010, 04:19

Jue sam pogledao i ovo ostvarenje, snimljeno prole godine u Bosni i Hrvatskoj. Riard Gir glumi nabusitog novinara koji pokuava da pronae Radovana Karadia. Ima scena kad upada u kafanu punu potajice naoruanih Srba koje glumi desetak namrgoeno-masnih, pretilih, okoto-ilavih, bradatih i krvolono raspoloenih tipova......,iako mu je "glava bila u torbi" poe se derat na njih... uglavnom, to bi se reklo domaim jezikom "dobode im" verbalno, .... dvije babe koje su se obrele u kafani poskoie i pozbie se do jarana mu, poee ga milkit po kosi i licu...... sreom, poslije ga spasie hrvatski verceri....

kum
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 526
Godina : 44
Datum upisa : 02.09.2007

Go down

Re: The Hunting Party

by katabuya on Sun Jan 10 2010, 08:41

jo jedna od filmova koje me mrzilo da gledam, uglavnom zato to sam i oekivao takve scene... Zamislite realno da amerikanac, u potrazi za radovanom uleti u takvu kafanu stvarno i krene da galami... Vratili bi ga u ameriku u kutiji od ibica, u najboljem sluaju...
Prodavanje magle glupim amerima eljnih jo glupljih nerealnih pria...

Admin knows best... [You must be registered and logged in to see this image.]

katabuya
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 2672
Godina : 34
Datum upisa : 25.06.2007

Go down

by polemospater on Sun Jan 10 2010, 11:37

ma amerikanci su najveci trovaci u svakom smislu...a onaj film avatar nekako kao da govori o njima i indijancima Smile

polemospater
Jet Set Foruma

Female
Broj poruka : 2172
Godina : 30
Datum upisa : 25.11.2007

Go down

by zagor on Sun Jan 10 2010, 21:44

A, bio je cool tip (Zgodna zena, koliko je samo ena poelilo da postanu prostitutke ne bi li se udale za istog), naalost jo jedan u nizu naruenih filmova, koji slue za formiranje miljenja kod potroakog drutva.
Zamislite kakva je uplja padala u kafani u kojoj je Dabi guslao dok su gledali premijeru i nesretnog Gira kako se lomi po Dimrijama, Vuijoj luci i ko zna po jo kakvim gudurama.
Naalost u neureenijem BiH entitetu film je popularniji od Kuduza osamdesetih, gdje je takoe formirana slika o runim, prljavim i zlim Srbima koji se kupaju samo kada forsiraju rijeku, oblae se u ivotinjske koe i ritualno prinose na rtvu paganskim bogovima lijepe, atletski graene i divno preplanule rvate i muslimane, koji piju colu, sluaju Vagnera i pucaju na ove varvare samo u samoobrani i kada moraju, ali kako su svi sjajni strijelci rijetko promae.

zagor
Postuje redovno
Postuje redovno

Male
Broj poruka : 190
Godina : 36
Datum upisa : 23.11.2009

Go down

by asha on Mon Jan 11 2010, 07:44

polemospater ::ma amerikanci su najveci trovaci u svakom smislu...a onaj film avatar nekako kao da govori o njima i indijancima Smile

na ovo si mislila? Wink

[You must be registered and logged in to see this image.]

bilo kako bilo, i dalje mi je Avatar super Smile

asha
Veteran

Female
Broj poruka : 1238
Godina : 32
Datum upisa : 27.06.2007

Go down

by polemospater on Mon Jan 11 2010, 10:09

auuuu ladno je iskopirao????!!ja inace pokahontas nikad gledala nisam nit znadoh o cemu se radi...al lako je napraviti paralelu izmedju ovih s pandore i indijanca...ma ok je film al sedeti skoro 3 sata meni tad bilo nesto mucno..

polemospater
Jet Set Foruma

Female
Broj poruka : 2172
Godina : 30
Datum upisa : 25.11.2007

Go down

by Sponsored content Today at 03:26

Sponsored content

Go down

- Similar topics